Список медалістів з 1955 року

1955

1. Лапко Лідія Кузьмівна - срібна медаль

2. Олійник Олена Андріївна - срібна медаль

3. Куденко Любов Семенівна - срібна медаль

4. Калімбат Любов Никифорівна - срібна медаль

5. Григор'єва Генрієта Володимирівна - золота медаль

6. Потаман Юлія Олександрівна - срібна медаль

1956

1. Баженова Лариса Іванівна - золота медаль

2. Бартош Віра Павлівна - срібна медаль

3. Кривуляка Антоніна Никифорівна - золота медаль

1957

1. Шепілко Лариса Володимирівна - золота медаль

2. Євтушенко Ніна Григорівна - срібна медаль

3. Фоменюк Таїса Григорівна - золота медаль

4. Бут Валерій Іванович - срібна медаль

5. Проценко Людмила Андріївна - срібна медаль

6. Чепінська Галина Петрівна - срібна медаль

1968

1. Рудь Микола Федорович - срібна медаль

2. Білововк Анатолій Іванович - срібна медаль

3. Горбенко Володимир Григорович - срібна медаль

4. Пономаренко Микола Миколайович - срібна медаль

1969

1. Петрова Ірина Миколаївна - золота медаль

1970

1. Тупошенко Ніна Андріївна - золота медаль

2. Попович Інна Борисівна - золота медаль

1973

1. Піхтін Олег Олексійович - золота медаль

2. Шапошнікова Валентина Костянтинівна - золота медаль

3. Бойко Валерія Володимирівна - золота медаль

1974

1. Лотошко Олександр Миколайович - золота медаль

2. Стріха Тамара Миколаївна - золота медаль

3. Грищенко Людмила Михайлівна - золота медаль

4. Івашкіна Ольга Михайлівна - золота медаль

5. Фетісовава Надія Василівна - золота медаль

1975

1. Кальченко Сергій Федорович - золота медаль

2. Піхтіна Людмила Олексіївна - золота медаль

1976

1. Московець Людмила Анатоліївна - золота медаль

2. Чорнобай Ольга Олександрівна - золота медаль

3. Коростаренко Галина Петрівна - золота медаль

4. Чепинська Валентина Петрівна - золота медаль

1977

1. Балковий Юрій Іванович - золота медаль

1993

1. Кондрашов Олександр Миколайович - срібна медаль

2. Нікіфоров Віталій Анатолійович - срібна медаль

1996

1. Чорноволик Олена Валеріївна - золота медаль

1997

1. Балихіна Олена Петрівна - золота медаль

2. Гура Лідія Олександрівна - золота медаль

3. Кучера Євген Миколайович - золота медаль

4. Піхтін Олексій Олегович - золота медаль

1998

1. Кондрашова Тетяна Миколаївна - золота медаль

2. Кошова Лілія Іванівна - золота медаль

3. Куліш Сергій Олександрович - золота медаль

4. Дашко Ольга Анатоліївна - золота медаль

2000

1. Білецький Олександр Григорович - срібна медаль

2. Немченко Ірина Анатоліївна - срібна медаль

3. Панасенко Яна Юріївна - срібна медаль

4. Піхтін Дмитро Олегович - золота медаль

2002

1. Мельник Володимир Володимирович - срібна медаль

2. Мендусь Валерія Олексіївна - срібна медаль

3. Пацюк Олена Анатоліївна - срібна медаль

2003

1. Лапко Вікторія Олександрівна - срібна медаль

2. П'ентак Анатолій Михайлович - золота медаль

3. Садовник Артем Олегович - золота медаль

4. Ситий Віталій Леонідович - золота медаль

5. Філіпов Олексій Михайлович - золота медаль

2005

1. Шуліка Роман Сергійович - золота медаль

2006

1. Линник Олег Віталійович – золота медаль

2. Назаренко Вікторія Іванівна - золота медаль

3. Попівніч Ірина Юріївна - золота медаль

4. Шпонька Тетяна Олександрівна - золота медаль

2007

1. Бойко Інна Геннадіївна – золота медаль

2. Драган Анастасія Володимирівна - золота медаль

2008

1. Собіщанська Мирослава Ігорівна - золота медаль

2. Шевчук Ігор Олегович - срібна медаль

3. Шишло Анна Олегівна - золота медаль

2010

1. Дзюбенко Дар’я Вікторівна - золота медаль

2. Зайцева Ксенія Андріївна - золота медаль

3. Кірічок Леонід Миколайович - золота медаль

4. Панченко Сергій Вячеславович - золота медаль

5. Паливода Любов Василівна - золота медаль

2011

1. Бахтір Владислав Леонідович – золота медаль

2. Бокій Галина Анатоліївна – золота медаль

3. Котко Оксана Костянтинівна – золота медаль

2012

1. Шлапак Тетяна Вікторівна – золота медаль

2. Мякотіна Дар’я Григорівна – срібна медаль

3. Стеценко Марина Русланівна – срібна медаль

2013

1. Носик Маргарита Юріївна – золота медаль

2. Заболотна Анна Юріївні – золота медаль

3. Тиква Дмитро Вікторович – золота медаль

4. Стулій Олександра Юріївна – золота медаль

5. Притула Ксенія Василівна – золота медаль

2014

1. Дацишина Дар’я Олегівна – золота медаль

2. Шляхетко Юлія Віталіївна – золота медаль

3. Щербакова Аліна Дмитрівна – золота медаль

2015

1. Волкова Ксенія Олександрівна – срібна медаль

2. Дорофеєва Валентина Володимирівна – срібна медаль

3. Жукова Надія Сергіївна – золота медаль

4. Павлюк Валерія Віталіївна – золота медаль

5. Хилько Денис Васильович – золота медаль

6. Черневська Діана Володимирівна – золота медаль

7. Чорнокуренко Олександр Романович – срібна медаль

2016

1. Андрійчук Аліна Сергіївна - золота медаль

2. Проценко Вікторія Олександрівна - золота медаль

2017

1. Бєнів Андрій Андрійович - золота медаль

2. Дробот Юлія Анатоліївна - золота медаль

3. Ігнатенко Уляна Юріївна - срібна медаль

4. Петровський Олександр Андрійович - золота медаль

5. Сивак Анна Юріївна - золота медаль

6. Сочило Ігор Володимирович - золота медаль

Кiлькiсть переглядiв: 469

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.