Рейтинг успішності учнів
Показники успішності учнів за І семестр 2012-2013н.р.
Підведено підсумки та складено рейтинги навчальних досягнень серед учнів 2-11 кл. за І семестр 2012-2013н.р., як в цілому по школі, так і в розрізі класів, паралелей та учнів.
За результатами рейтингу серед учнів школи найвищий показник – у Тикви Дмитра, учня 11-Б кл. Середній бал успішності становить 11.39 б. На другому місці Чорнокуренко Олександр, учень 9-А кл. – 11.31 б. і на третьому – Заболотна Анна, учениця 11-Б кл. – 11.15 балів.
За результатами рейтингу серед класів найвищий середній бал в учнів 11-Б кл. (9.04), на другому – 2 кл. (8.09) і на третьому – 3 кл. (8.84 бали) (кл. керівники Щербакова Г.Є., Чекун О.І. та Барабаш Л.Й.).
Перші 10 позицій серед учнів 2-11 кл. за І семестр 2012/2013 н.р.
Перші 10 позицій серед учнів 2-4 кл. за І семестр 2012/20913 н.р.
Перші 10 позицій серед учнів 5-8 кл. за І семестр 2012/2013 н.р.
Перші 10 позицій серед учнів 9-11 кл. за І семестр 2012/2013 н.р.
В цілому середній бал успішності учнів початкової школи склав 2-4 кл. – 8.79; учнів середньої школи 5-8 кл. – 7.64, старшої 9-11 кл. – 8.02.
Середній бал успішності учнів по школі (2-11 кл.) склав 8.15 балів.
Загальний рейтинг учнів 2-11 кл. за І семестр 2012/2013 н.р.
1. Тиква Д., 11-Б кл. – 11.39
2. Чорнокуренко О., 9-А кл., 11.31
3. Заболотна А., 11-Б кл., 11.13
4. Непосидяка М., 2 кл., 11.0
5. Щербакова А., 10 кл., 10.95
6. Притула К., 11-Б кл., 10.91
7. Носик М., 11-Б кл., 10.83
8. Куликов Б., 2 кл., 10.8
9. Волкова К., 9-А кл., 10.78
10. Дацишина Д., 10 кл., 10.7
Сова А., 7 кл., 10.7
Петровський О., 7. кл., 10.7
Кудоярова А., 4-А кл., 10.7
11. Павлюк В., 9-Б кл., 10.63
12. Бадов Р., 2 кл., 10.6
13. Дорофєєва В., 9-Б кл. 10.58
14. Шляхетко Ю., 10 кл., 10.5
Качан І., 4-Б кл. 10.5
Демидов Д., 4-Б кл., 10.5
Шарлай Є., 2 кл., 10.5
15. Заболотна Н., 9-Б кл., 10.42
Линник І., 9-Б кл., 10.42
16. Стулій О., 11-Б кл., 10.41
17. Проценко В., 8 кл., 10.4
18. Абросімова Г., 9-А кл., 10.31
19. Молочна Н., 2 кл., 10.3
Мякотіна В., 2 кл., 10.3
Черненко А., 6 кл., 10.3
Мирошниченко Т., 2 кл., 10.3
20. Хилько Д., 9-Б кл.,10.26
21. Бодань М., 3 кл., 10.2
22. Шевченко В., 5 кл., 10.13
23. Дробот Ю., 7 кл., 10.1
24. Шишло Я., 3 кл., 10.0
Юхимець Л., 3 кл., 10.0
Мартиненко Д., 3 кл., 10.0
Костогриз І., 3 кл., 10.0