Характеристика педагогічного колективу

КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КЗ «СЗШ№2» у 2017/2018 н.р. (без сумісників)

Всього педагогічних працівників станом на 01.02.2018р: 33 особи, з них

За стажем роботи: кількість %
до 3-х років 4 12,1
від 3-х до 10 років 9 27,3
від 10 до 20 років 4 12,1
понад 20 років 16 48,5
пенсіонери 2 6,1
За освітнім рівнем: кількість %
повна вища 30 90,6
бакалавр 2 6,1
молодший спеціаліст 1 3,0
середня загальна - -
За кваліфікаційним рівнем: кількість %
– вища категорія 12 36,3
– I категорія 5 15,2
– II категорія 6 18,2
– спеціаліст 6 18,2
– вчитель-методист 6 18,2
– старший учитель 3 9,1
– вихователь-методист - -
- старший вихователь - -
– без категорії (тарифний розряд):
- 9 тарифний розряд
- 10 тарифний розряд
- 11 тарифний розряд
- 12 тарифний розряд


1
3


3,0
9,1
СПИСОК УЧИТЕЛІВ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №2 м.ПОКРОВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Повна назва навчальних закладів, які закінчив Основний робітник чи сумісник Категорія. Педагогічні звання
1 Мякотіна Лариса Станіславівна Директор Нікопольське педагогічне училище, 1980р., Криворізький державний педагогічний інститут, географія, 1995р. Осн. Вища категорія, «учитель-методист»
Учитель географії
2 Мірошніченко Тетяна Володимирівна Заступник директора з НВР Миколаївський державний педагогічний інститут ім. В.Г.Бєлінського, педагогіка і методика початкового навчання, 1981р. Осн. Вища категорія, «учитель- методист»
Учитель початкових класів
3 Понікарчик Інна Володимирівна Заступник директора з НВР Криворізький державний педагогічний університет, українська мова і література, 2001р. Осн. Перша категорія
Учитель української мови
4 Лопатіна Оксана Леонідівна Педагог-організатор Кримський гуманітарний університет, історія, 2014р. Осн. Спеціаліст
Учитель історії
5 Заболотна Олена Василівна Практичний психолог Мелітопольський державний педагогічний інститут,географія і біологія, 1990р Осн. Вища категорія
Учитель географії
6 Бурмак Галина Миронівна Учитель біології і хімії Тернопільський державний педагогічний інститут, хімія і біологія, 1976р. Осн. Вища категорія, «учитель- методист»
7 Собіщанська Валентина Іванівна Учитель хімії і біології Ніжинський державний педагогічний інститут ім.М.В.Гоголя, біологія і хімія, 1982р. Осн. Вища категорія, «учитель- методист»
8 Жданкова Ольга Миколаївна Учитель англійської мови Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, Мова і література (англійська) Осн. Спеціаліст
9 Стрельнікова Юлія Геннадіївна Учитель англійської мови Запорізький національний університет, філологія, 2010р., Осн. Друга категорія
10 Скрябіна Наталія Юріївна Учитель української мови Криворізький державний педагогічний університет, Педагогіка та методика середньої освіти. Українська мова та література, 2010р. Осн. Друга категорія
Учитель англійської мови
11 Горлова Тетяна Анатоліївна Учитель української мови і літератури Запорізький державний університет, російська мова та література, 1996р. Донецький державний університет, українська мова та література, 2000 Осн. Вища категорія
Учитель російської мови та зарубіжної літератури
12 Михайленко Галина Леонідівна Учитель трудового навчання Комунарський гірничо-металургійний інститут, машинобудування, 1982р. Осн. Вища категорія, «старший учитель»
13 Канцелярська Лариса Володимирівна Учитель української мови і літератури Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгома-нова,українська мова та література, 2010 р. Осн. Перша категорія
14 Коваленко Іванна Миколаївна Учитель української мови і літератури Нікопольське педагогічне училище, викладання в початкових класах, 1996 р., Криворізький державний педагоггічний університет, Українська мова та література 2005 р. Осн. Перша категорія
15 Прокоф’єва Тетяна Сергіївна Учитель зарубіжної літератури Державний вищий навчальний заклад «Криворізький національний університет», українська мова та література, 2014р. Осн. Спеціаліст
16 Галета Василина Юріївна Учитель математики Криворізький державний педагогічний університет, педагогіка і методика середньої освіти. Математика, 2010р. Осн. Друга категорія
17 Щербакова Галина Євтихіївна Учитель історії і правознавства Запорізький державний університет, історія, 1988р. Осн. Вища категорія, «учитель-методист»
18 Балихіна Людмила Анатоліївна Учитель математики і фізики Криворізький державний педагогічний інститут, математика з додатковою спеціальністю «фізика», 1991р. Осн. Вища категорія, «старший учитель»
19 Кравченко Ірина Валеріївна Вихователь ГПД Соціально-педагогічний інститут «Педагогічна Академія», початкове навчання та практична психологія (спеціалізація), 2000р. Осн. Друга категорія
20 Халковська Заріна Володимирівна Вихователь ГПД, учитель інформатики Мелітопольський державний педагогічний університет ім.Б.Хмельницького, 2017р Осн. Бакалавр
21 Пархоменко Лілія Вікторівна Вихователь ГПД, учитель інформатики Нікопольський педагогічний коледж Дніпропетровської обласної ради. Початкова освіта Осн. Спеціаліст
22 Бруско Сергій Миколайович Учитель фізичної культури, викладач Захисту Вітчизни Дніпродзержинський коледж фізичного виховання 1996р; Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, 2012р. Осн. Друга категорія
23 Кузьменко Ольга Сергіївна Учитель фізичної культури Запорізький національний університет, викладач фізичного виховання, 2014р. Осн. Спеціаліст
24 Кузьміна Неля Володимирівна Учитель початкових класів Криворізький державний педагогічний інститут, педагогіка та методика початкового навчання, 1992 р. Осн. Вища категорія
25 Котко Алла Миколаївна Учитель початкових класів Криворізький державний педагогічний інститут, педагогіка та методика початкового навчання, 1994р. Осн. Вища категорія, «старший учитель»
26 Бокова Юлія Юріївна Учитель початкових класів Криворізький державний педагогічний університет. Початкові класи і фізичне виховання рік, 2017р. Осн. Спеціаліст
27 Градусова Юлія Валеріївна Учитель початкових класів Нікопольське педагогічне училище, 1999 р., Криворізький державний педа-гогічний університет, початкове навчання, 2002р. Осн. Перша категорія
28 Чекун Оксана Іванівна Учитель початкових класів Криворізький державний педагогічний інститут, початкове навчання і народознавство, 1998р. Осн. Перша категорія
29 Терещенко Антоніна Анатоліївна Учитель початкових класів Нікопольське педагогічне училище,викладання в початкових класах загальноосвітньої школи, 1986р. Осн. Спеціаліст
30 Клокова Олена Михайлівна Учитель початкових класів Миколаївський державний педагогічний інститут ім. В.Г.Бєлінського, педагогіка і методика початкового навчання, 1981р. Осн. Вища категорія, «учитель-методист»
31 Щербачук Юлія Іванівна Учитель початкових класів Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, 2016р., Початкова освіта Осн. Спеціаліст
32 Захарова Анна Миколаївна Завідуюча бібліотекою Криворізький державний педагогічний університет, педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література, 2008р. Осн. Друга категорія
Учитель української мови
СУМІСНИКИ
33 Стешенко Наталія Миколаївна Учитель української мови і літератури Криворізький державний педагогічний університет, українська мова та література 1999 р. Сумісник Вища категорія, «старший учитель»
ДЕКРЕТНА ВІДПУСТКА
34 Тимощук Марина Леонідівна Учитель інформатики Нікопольське училище Криворізького державного педагогічного університету, 2008 р. Осн. Спеціаліст
Кiлькiсть переглядiв: 192

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.